«Лише націоналісти можуть скинути з держави ярмо олігархії та повернути Україну в українські руки. Для цього треба прискорити процес остаточного об’єднання націоналістичних сил. Українці повинні мати свого кандидата на посаду Президента, єдиного кандидата від націоналістичних сил. Така людина серед нас є – це Руслан Кошулинський. І я прошу всіх побратимів-націоналістів підтримати його кандидатуру». Про це 14 жовтня 2018 року заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок на початку акції до 76-річчя створення УПА, на яку в Києві зібралося близько 20 тисяч українців.

Очільник «Свободи» наголосив, що Українська Повстанська Армія показала приклад перемоги українського націоналізму.

«76 років тому, 14 жовтня 1942-го, народжується Українська Повстанська Армія. «Армія без держави», створена авангардом поневоленого народу – українськими націоналістами. Армія, яка веде партизанську боротьбу на всі фронти майже два десятиліття (останній бій повстанців з московськими окупантами відбувся 1961 року). Армія, яка гідно протистоїть двом тоді найбільшим потугам Евразійського материка – німецькому Рейху та Совєцькому Союзу.

І хто ж в результаті перемагає? Рейх упав. Союз розвалився. А Україна – є! Це перемога українського націоналізму», – наголосив лідер «Свободи». Втім, за його словами, це була далеко не повна і не остаточна перемога, адже боротьба триває.

«Бо за що насправді боролися і борються українські націоналісти? Коротко і точно це окреслює ще Ярослав Стецько: «Змислом мойого цілого життя було, є і буде Україна вільна, Україна Соборна, Україна без холопа і без пана». Сучасною мовою – без бідности і без олігархії.

Хіба сліпий не бачить: олігархія – ключова проблема України і причина бід українців.  Це війна, корупція і тотальні злидні нації. Але найстрашніше – непевність у завтрашньому дні, відсутність майбутнього у наших дітей. Повернути Україну в українські руки – це і означає передусім скинути ярмо олігархії. А хто, крім націоналістів, це зробить? Отож, боротьба триває. І місія нашого покоління – завершити її перемогою, не посоромити слави героїв і захистити майбутнє дітей. Щоб ані наші діти, ані внуки не мусили більше боротися за Україну. Нехай вони щасливо живуть на своїй, Богом даній землі.

Задля цього націоналістам треба отримати владу. Значущим кроком до цього буде висування єдиного кандидата від націоналістичних сил. Тому я, Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода», керуючись інтересами нації і держави, задля єдности націоналістичних сил офіційно заявляю: інтереси України і українців для мене вищі за будь-які амбіції. Я не буду висувати свою кандидатуру на цих президентських виборах.

І такий чоловік серед нас є.  Чоловік уже перевірений  державотворчими справами. Він  має досвід керівництва державою в критичний для України момент. Це Руслан Кошулинський. І я закликаю побратимів-націоналістів підтримати його кандидатуру!» – заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"

Додати коментар

Захисний код
Оновити