Ще у вересні 2017 року Ланчинська селищна рада виграла обласний конкурс проєктів місцевого самоврядування під назвою "На зустріч вогневій стихії". За умовою конкурсу переможець отримає кошти на закупку нового автомобіля для місцевої пожежної команди, а також реконструкцію та ремонт приміщень пожежної частини.

Реалізовує даний проєкт Ланчинська об'єднана територіальна громада, до якої входить с. Добротів, як правонаступники, а також є розпорядниками коштів.

На сьогодні спільними зусиллями громада селища втілює цей проєкт у життя. Розпочалися роботи по ремонту приміщень, підведено водопровід, зроблено нове опалення, проводяться внутрішньо-опоряджувальні роботи, замінені та утеплені вхідні брами, частково вікна і двері.

Депутат Івано-Франківської обласної ради ВО "Свобода", житель селища Ланчин Михайло Іваночко, сподівається, що всі роботи які передбачені згідно даного проєкту будуть виконані якісно та вчасно, а особливо, наголошує він, буде придбано новий автомобіль для пожежників.

"На жаль, нині важка економічна ситуація в державі. Тому потреба Ланчинської територіальної громади є в пожежних машинах, у «швидкій» та в соціальному транспорті. Тішусь тим, що мав причетність, як депутат обласної ради, до прийняття позитивного рішення. Це означає, що послуги безпеки тепер стануть ближчі до людей. Водночас, це оперативність, ефективність та своєчасність надання потрібної допомоги. Сподіваюся, найближчим часом розпорядник коштів закупить автомобіль, і жителі Ланчинської ОТГ зможуть відчути це на конкретному прикладі"– зауважив свободівець.

Депутат відзначає, це все результат спільної роботи. Ми маємо працювати разом. Насамперед, це для нашої громади, для наших людей.

Михайло Іваночко висловлює подяку від імені Ланчинської громади голові Івано-франківської обласної ради, свободівцю Олександру Сичу за розуміння та особисту підтримку, всім депутатам обласної ради, а особливо своїм побратимам по фракції ВО "Свобода", подяка голові Надвірнянської районної ради, свободівцю Івану Гурмаку за співфінансування даного проєкту, а також депутатам району, які голосували за даний проєкт рішення.

Ось повний розклад по співфінансуванню даного проєкту: Івано-Франківська обласна рада 600 тисяч грн., Надвірнянська районна ради 300 тисяч грн. Решта коштів, принаймні так запевнив колишній селищний голова Михайло Іванюк, із бюджету Ланчинської селищної ради. Загалом орієнтовна вартість даного проєкту 1250000грн.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити