З ініціятиви депутата Івано-Франкківської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Михайла Іваночка на території громади селища Ланчин та села Середній Майдан встановили  спортивно-тренажерні майданчики. Таким чином, депутати-свободівці втілюють у життя один із задекларованих пріоритетів – виховання молоді та організація дозвілля дітей.

Ще у 2017 році за сприяння депутата Михайла Іваночка в селі Середній Майдан було встановлено спортивно-тренажерний майданчик. Тренажери у патріотичних блакитно-жовтих кольорах розташовані на території школи, де традиційно збирається багато дітей та молоді. Варто зазначити, що обладнання досить високої якості. Дітвора займається сортом тут кожного дня та вдячна за такий чудовий подарунок. Кошти на встановлення даного майданчика виділені із обласного бюджету в сумі 80 тис. грн. Михайло Іваночко висловлює подяку голові обласної ради Олександру Сичу за сприяння, та зазначає, що діти у будь якому населеному пункті нашого району повинні мати доступ до спортивних майданчиків та не відчувати себе в чомусь обділеними.

Також днями у Ланчинському ліцеї та Ланчинській гімназії були змонтовано силові тренажері, які придбані за особистого сприяння свободівця Михайла Іваночка, як депутата Івано-Франківської обласної ради.

"Вважаю, що організація дитячого дозвілля, зокрема спонукання до здорового, спортивного способу життя ‒ одне із найголовніших завдань. Розташування на території школи спортивно-тренаждерного майданчика дозволить дітворі та учням проводити різноманітні спортивні змагання, адже вони на це заслуговують. Сподіваюся, що з цього часу діти із ще більшою користю проводитимуть свій вільний час. Гадаю, що ці майданчики подарують чимало радості для дітвори. Для мене важливо щоб наші школярики були щасливими і здоровими, адже піклуючись про них, ми інвестуємо у майбутнє держави. Є Свобода буде Україна." ‒ наголошує депутат обласної ради від фракції ВО "Свобода" Михайло Іваночко.

Депутат дякує своїм побратимами по фракції ВО "Свободи" в Івано-франківській обласній раді, зокрема голові Олександру Сичу та голові Надвірнянської районної ради Івану Гурмаку за співпрацю. Щодо фінансування даного проєкту в ОТГ Ланчина з обласного бюджету виділено – 80 тисяч грн., з  районного – 20 тисяч грн.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити