Волонтерська толока, яку започаткував на Прикарпатті депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець, волонтер Василь Сенатович дісталася патріотичного села Зелена, що на Надвірнянщині. Саме тут днями ліпили фронтові вареники на «Вечорницях для фронту».

За словами Василя Сенатовича, навіть в такий спосіб кожен українець може долучитися до спільної боротьби з окупантом. Ліплення вареників це можливість передати у східні окопи частинку домашнього тепла.

Благословив дійство військовий капелан ОДЧ «Карпатська Січ», голова БО «Діти милосердя» о.Василь Довганюк, який відзначив важливість підтримки українських військових та допомоги. Так війна виснажує, але найбільше тих, хто щодня зі зброєю на передовій захищає наш спокій.

Зліпити фронтового вареника у Зелені зібралися і дорослі і діти, зокрема працівники навчальних закладів. За словами сільського голови до благочинної акції долучилося чимало місцевих підприємців.

Спільно з громадою села ліпили вареники й волонтери БФ «Свобода Гідність Перемога». Відвідали волонтерську толоку депутати-свободівці Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин та Андрій Крицький. Вітаючи присутніх, депутат Івано-Франківської обласної ради, голова наглядової ради благодійного фонду, свободівець Михайло Іваночко наголосив, що саме прості українці роблять найбільший внесок в перемогу нації над ворогом, бо волонтери везуть вантаж на свій ризик, але вся допомога здебільшого зібрана саме простими людьми, громадами сіл, працівниками закладів освіти, медицини.

Виставку військової атрибутики, використаних боєприпасів, фронтових світлин розгорнув голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», боєць «Легіону Свободи» Олег Туєшин.

Патріотичну сценку та музичні композиції для газдинь села Зелена виконали аматорський колектив «Опришки» з селища Битків. Національне піднесення подарували присутнім учні місцевої школи, які майстерно грали на музичних інструментах та співали народні повстанські пісні.

В підсумку громада села Зелена наліпили більше 6 тисяч вареників, які волонтери БФ «Свобода Гідність Перемога» з іншим гуманітарним вантажем повезли на східний фронт.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити