"Зараз українській владі бракує двох речей: єднання нації та швидкості ухвалення рішень. Об'єднавчий фактор є базовим. Люди розуміють, що влада говорить "ми воюємо", але насправді заробляє на цьому. Єднання нації полягає у прагненні перемогти, подолати агресора." - резюмував кандидат на пост Президента України, заступник голови ВО "Свобода", екс-віце спікер Верховної ради, старший сержант ЗСУ Руслан Кошулинський під час зустрічі з громадою Надвірнянщини.

Заповнена зала охочих поспілкуватися з націоналістом створила атмосферу жвавої дискусії. На запитання одного із присутніх мешканців, чи має Руслан Кошулинський із чим йти у президенти, впевнено відповідає , що за його плечима є сильна команда і бачення, куди має рухатися країна. Серед негайних кроків ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

"Мета олігархії - монополія для отримання надприбутків. Проведення реальної деолігархазації було однією з вимог Майдану. За роки незалежності 154 млрд. доларів було виведено олігархами в офшори" - відзначив Кошулинський.

Мешканці Надвірнянщини цікавилися баченням вирішення війни на Донбасі, питанням підняття тарифів на газ, державного забезпечення дітей з особливими потребами та багато іншими.

В підсумку, висловивши слова довіри, щиро побажали Руслану Кошулинському перемоги в президентських перегонах.

"Ми сьогодні маємо стати, напевно, останнім поколінням, яке воює за незалежність країни. Ми не можемо перекласти це на плечі наших дітей. Я хочу зробити для України як найбільше. Я знаю, що на війні час летить дуже швидко: ось ти є, а ось вже нема. У мене немає часу бавитися в накопичення капіталів, я не хочу залишити своїм дітям війну, думаю що кожен справжній українець цього не хоче." - наголосив Руслан Кошулинський.

Божого благословення побажав військовий капелан ОДЧ "Карпатська Січ" Василь Довганюк.

Також питання районного та обласного значення присутні мали змогу адресувати депутатам Івано-Франківської обласної ради, голові обласної організації ВО "Свобода" Михайлу Королику та голові РО ВО "Свобода" Михайлу Іваночку.

На зустріч з кандидатом в президенти від націоналістичних сил Русланом Кошулинським також завітали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович.

На завершення всі присутні вшанували пам'ять полеглих захисників хвилиною мовчання, спільною молитвою та виконали Державний Гімн України

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити