На черговій 24 сесії Надвірнянської районної ради з ініціятиви фракції депутатів ВО "Свобода" районні обранці звернулися до Верховної Ради щодо присвоєння Степану Бандері посмертно звання Героя України.

Також депутатсьий корпус районної ради одноголосно підтримав саободівський проект рішення щодо мораторію про заборону російськомовного культурного продукту на території Надвірнянщини.

Активну депутатську роботу продемонстрували районні обранці від ВО "Свобода" під час засідання чергової 24 сесії Надвірнянської районної ради, яка відбулася 12 грудня під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака. Серед присутніх депутатів голова фракції націоналістів Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Дмитро Гандзюк, Володимир Черленюк, Андрій Томин та Ігор Голіней.

Варто відзначити, що депутатська фракція свободівців одна з найдисциплінованішим. Крім того свою депутатську роботу із захистом Української держави поєднує націоналіст, командир взводу 93 ОМБ Василь Білоус. Саме із депутатським зверненням Василя Білоуса виступив його колега - депутат районної ради Андрій Крицький. В тексті звернення йшлося про можливість фінансової підтримки районною радою військовослужбовців котрі наразі підписали контракт із Збройними силами України та перебувають у зоні проведення бойових дій.

Також свободівець Андрій Крицький озвучив депутатський запит щодо можливості проведення за кошти районного бюджету фестивального історичного дійства, а саме "Дитячого лицарського турніру", який вже два роки поспіль відбувається за організації Надвірнянської районної "Станції юних техніків".

Одноголосно районні обранці проголосували за свободівський проект рішення щодо присвоєння посмертно Степану Бандері звання Героя України. Крім того внесли правки до даного проекту рішення і в підсумку районна рада апелюватиме до Верховної Ради України з вимогою також присвоїти посмертно звання Героя України головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу. Голова районної ради Іван Гурмак наголосив: " Президент мав достатньо часу, для того щоб повернути Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героя України, але не зробив цього. Варто зазначити, що саме злочинний режим януковича позбавив провідника української нації звання "Героя України." Тож націоналісти прагнуть відновити історичну справедливість"

Детально депутати районної ради обговорили проект рішення щодо мораторію на заборону російськомовного культурного продукту на території Надвірнянщини. В проекті рішення районної ради прописали пункт про кримінальну відповідальність згідно Закону України про використання російського культурного продукту.

На завершення до депутатського корпусу та загалом до всіх присутніх звернувся депутат Івано-Франківської обласної ради , волонтер Василь Сенатович з проханням долучитися до волонтерської поїздки на східний фронт напередодні Нового року. Свободівець закликав не бути байдужими і поділитися частинкою свого святкового столу із захисниками України. Слід наголосити, що свободівський волонтерський екіпаж вже традиційно відвідує військовослужбовців на передовій в час новорічно-різдвяних свят.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити