Вже вдруге шаховий турнір приурочений Дню Гідності і Свободи зібрав на Надвірнянщині понад 50 учасників з різних областей України: зі Львова, Чернівців, Закарпаття та Івано-Франківська.

Головними організаторами і спонсорами турніру стали Надвірнянська районна рада в особі голови районної ради Івана Гурмака, Надвірнянська міська рада в особі міського голови Зіновія Андрійовича, Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» особі голови Михайла Іваночка та Івано-Франківська обласна федерація шахів. Ініціював захід депутат Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин.

16 грудня в приміщенні Надвірнянської міської ради шахісти зі всієї України змагалися за першість. В турнірі із швидких шахів взяли участь 52 учасника, з яких 20 дітей. Найстаршому шахісту 76 років, натомість наймолодшому учаснику всього 6. У шаховій майстерності змагалися і дівчатка. Відкрили турнір спільним виконанням Державного Гімну України.

Привітали учасників депутат районної ради Сергій Штогрин та депутат обласної ради Михайло Іваночко, побажавши зосередженості та перемог.

Інтелектуально насиченими та емоційними були шахові змагання. Протягом 9 турів шахісти демонстрували гідну гру і в підсумку, у кожній з відповідних категорій з’явилися абсолютні чемпіони даного змагання. Організатори шахового турніру розділили переможців за призовими місцями.

Церемонію нагородження провели голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та  депутат районної ради Сергій Штогрин. Призери отримали грамоти, кубки та грошові винагороди, а також пам’ятними сувенірами, книгами місцевих авторів, відзначили тих, хто був за крок до перемоги.

Зокрема голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що проведення даного турніру є вкрай важливим для Надвірнянщини адже, є поштовхом для відновлення даного виду інтелектуального спорту в районі на вищому рівні, аніж на даний час.

Переможцем турніру став Терлецький Олег (м. Львів)

2 місце - Ритенко Всеволод (м. Калуш)

3 місце - Зінченко Олександр (м. Івано-Франківськ)

4 місце - Іваницька Людмила (м. Івано-Франківськ)

5 місце - Салевич Володимир (Львівська область)

6 місце - Зінченко Володимир (м. Івано-Франківськ)

Серед шахістів Надвірнянського району кращими стали:

1 місце - Боднар Роман

2 місце - Луців Роман

3 місце - Лозинський Богдан

Юнаки та дівчата 2002 р.н. - 2007 р.н.:

1 місце - Нагорний Ігор (м.Івано-Франківськ)

2 місце - Прокоф'єв Валентин (м.Калуш)

3 місце - Стефурак Тарас (м.Коломия)

Юнаки та дівчата 2008 р.н. та молодші:

1 місце - Васинда Олександр (м.Івано-Франківськ)

2 місце - Касапчук Олександр (м.Івано-Франківськ)

3 місце - Гушпіт Лук'ян (м. Івано-Франківськ).

Кращий результат серед жінок - Касапчук Олександра (м. Івано-Франківськ). Кращий результат серед шахістів старших 60-ти років - Зінич Мирон (смт.Богородчани).

Вітаємо переможців турніру та бажаємо успіхів у майбутньому!

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити