Віднедавна жителі Ланчинської ОТГ зможуть спокійно ходити у темний час доби, бо п'ять вулиць населеного пункту забезпечили сучасним вуличним освітленням.

Нові ліхтарі, які встановили в Ланчинській ОТГ, з’явилися завдяки зусиллям депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка. На освітлення вулиць за зверненням свободівця, були виділені кошти із обласного бюджету ще в травні-червні 2018 року, зокрема з програми зовнішнього освітлення Івано-Франківської області в сумі 270 тис. гривень.

Перші п'ять вулиць селища Ланчин вже освітлено, це Садова, Млинарська, Зарічна, Княгині Ольги, Свободи, а також частина вулиці Івана Франка. Розпочаті роботи по встановленню вуличних ліхтарів на вулиці Героїв Крут та Богдана Хмельницького.

"Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою будь якого населеного пункту, комфорт та безпека мешканців у вечірній і нічний час." – розповідає Михайло Іваночко, тому одним із найважливіших завдань в діяльності депутата в галузі житлово-комунального господарства є облаштування освітлення вулиць свого округу. Разом з депутатами-свободівцями Ланчинської ОТГ Михайло Іваночко планує в наступному році, зробити не менше, як в цьому. "Адже, тільки спільна робота, залучення коштів у складчину дозволили вирішити не одне важливе питання для розвитку і комфорту громади. Бо найголовніше, коли діяти разом можна досягнути вагомого результату. Є свобода буде Україна.", переконаний свободівець.

Михайло Іваночко висловлює подяку голові обласної ради О. Сичу та фракції ВО "Свобода" в обласній раді за підтримку даного звернення.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити