До Дня святого Миколая та Різдвяних свят надвірнянські свободівці вже традиційно дарують солодку казку діточкам дошкільних навчальних закладів та шкіл Надвірнянщини.

Голова районної організації ВО "Свобода", депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, депутати районної ради Сергій Штогрин, Андрій Томин, депутати міської ради Ірина Кащенко та Олег Туєшин разом із побратимами роздали солодощі дітям в дитячих садочках та школах сіл Саджавка, Середній Майдан, Красна, Добротів, Гвізд, Стримба, Заріччя, Назавизів, смт. Ланчин та міста Надвірної.

День святого Миколая – традиційне українське свято. Для дітей воно є завжди очікуваним та особливим. Цьогорічна акція, яку організовують надвірнянські націоналісти стала ювілейною, вже 10-тий рік поспіль свободівці вкотре пригощають малечу подарунками від Святого Миколая.

Як розповідає Михайло Іваночко солодка акція до Дня Святого Миколая вже стала традицією, яку з року в рік націоналісти втілюють у своїх населених пунктах. Загалом близько тисячі дітлахів з Надвірнянщини отримали солодкі пакуночки. Не забули націоналісти і про дітей з багатодітних сімей, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та дітей-інвалідів.

Діти радо зустрічали націоналістів: у школах учні організовували святкові концерти, біля ялинки співали Різдвяних пісень та Колядували. У с. Стримбі дітвору вітав депутат районної ради Сергій Штогрин та активістка ВО «Свобода» Зеновія Дробаха, у с. Заріччя подарунки від Святого Миколая роздав  свободівець Микола Геник, Андрій Томин депутат районної ради долучився до святкування у с. Назавизів, де малеча отримала подарунки від свободівців-помічників Святого Миколая.

Депутат обласної ради Михайло Іваночко разом із свободівкою Вікторією Пицюк  взяв участь у святковому концерті приуроченому улюбленому святу дітлахів в селі Гвізд, де вручили радісній малечі солодощі.

Свободівець привітав присутніх з Днем Святого Миколая та Різдвом Христовим. «Українська нація з кожним поколінням сильнішає і прикладом цього є наші діти, які в листі до Святого Миколая спочатку просять здоров’я для рідних, миру в державі, а вже потім матеріальні блага для себе. Доброю традицією для ВО «Свобода» є можливість подарувати юним українцям солодку казку. У ці дні щиро бажаю щоб кожна українська оселя була наповнена дитячими посмішками, радістю, теплими словами і сподіваннями на гідне майбутнє. Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Святого Миколая тому творімо добро, дбаймо про ближніх і кожний прикладаймо зусиль до спільної перемоги українського війська. Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив націоналіст.

Депутат подякував працівникам сільського будинку культури та всім присутнім за те, що бережуть споконвічні традиції, примножують їх та передають прийдешнім поколінням.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»                                                                                                             

Додати коментар

Захисний код
Оновити