Брати та сестри українці!

Вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим!

У цей благословенний час, коли на українську землю приходить Різдво, прийміть найщиріші вітання із цим величним прадавнім святом.

Віра в Народженого Ісуса допомогла нам встояти перед агресором. Вона допомогла нам започаткувати фундаментальні зміни в менталітеті – ми позбуваємося непритаманного нам «моя хата скраю».

Нація почала відродження з того, що кожен взяв відповідальність за спільну долю, спільне майбутнє. Віра нам допоможе перемогти в нелегких виборчих перегонах на протязі всього 2019 року, адже цей рік – рік Перемог Української Нації над внутрішнім та зовнішнім окупантом.

Оновлення, яке дарує Різдво, спонукає осмислити пройдений шлях і запалює в серці надію. Сьогодні тисячі українців, які захищають на Сході України наші землі від споконвічного північного ворога, зустрічатимуть Різдво далеко від затишку рідної хати в окопах, бліндажах, на блокпостах так, як це колись не раз робили наші предки – княжі дружинники й козаки, повстанці Холодного Яру і вояки УПА.

Батьки й діди густо полили цю землю своєю кров'ю, аби відстояти право українців на Свободу і Незалежність. І наше "Героям – слава!" лунає нині на їх честь.

Заради майбутнього наших дітей не маємо права згубити ту славу. Сподіваємося , що Господь допоможе Українській Нації разом зі своїми Збройними силами в новому 2019 році очистити рідні землі від московських загарбників.

Бажаємо всім нам всесильної Віри, що не дає зламатися на вітрах життя. Бажаємо Надії, що спонукає рухатися вперед, долаючи перепони.

Бажаємо більше Любові до нашої Богом даної землі.

Запалюймо різдвяні свічки – на радість, на добро, на світлу долю нашим дітям, на щасливе майбутнє для СВОєї БОгом ДАної землі – України.

Сідаючи до святкової вечері, пом'янімо наших Героїв.
Згадаймо усіх, хто віддав життя за Віру, Свободу та Справедливість, за краще майбутнє, яке обов’язково настане.

Христос ся рождає! Славімо Христа!

 

З повагою, депутати ВО «Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад!

Додати коментар

Захисний код
Оновити