Брати та сестри Українці!

29 січня кожного року всі свідомі Українці збираються щоб вшанувати та вклонитися Героям - крутянцям. По всій Україні є безліч місць, де століттями проливалася кров українців. Але місце біля станції Крути, де молоді курсанти проявили неймовірний героїзм у боротьбі за Київ, у боротьбі за Україну, такої святої землі напевне немає ніде.

Ми, як і ті 300 Героїв – крутянців, кіборгів того часу, зрештою, як і мільйони українців, які поклали свої голови за Українську державу, хочемо елементарного: добра, злагоди, справедливості на СВОїй БОгом Даній землі. Хочемо виховувати своїх дітей в українському патріотичному дусі, щоби вони мали майбутнє, завтрашній день, український день.

Але нині Україною керує орда. Одна банда прикрившись Бандерівськими гаслами на хвилі Майдану захопила владу в українській державі змінила іншу і грабує, нищить, паплюжить, витирає об нас ноги ще з більшою люттю. Все це відбувається майже так само, як і 100 років тому , коли Лєнін присилав сюди п‘яну матросню топтати українську землю, знищувати нас голодоморами, колективізаціями, індустріалізаціями, концтаборами.

Кров крутянців, кров Героїв сьогодення то виключно вина лібералів та їхньої безхребетної політики, яким відверто байдуже Національна держава.

29 січня 1918-го року – була Перемога. Перемога добра над злом. Перемога українського духу над азіатським дикунством і небуттям.

Ті відважні молоді хлопці приклад для нас. Вони – символ віри, жертовності в ім’я нашої правди – вічної і святої ідеї Нації. Їх звитяга має надихати нас на нові звершення і додавати сил в боротьбі за Велику Україну.

То ж наше завдання в 2019 році , також перемогти, але вже ця Перемога має бути омита сльозами радості.

Віримо, що Українська Нація зможе знайти в собі сили для такої бажаної для всіх Українців Звитяги.

Великий Степан Ленкавський в одній із заповідей нам заповів :- Памятаймо дні наших визвольних змагань, мусимо завжди пам’ятати, що ці Юні Лицарі загинули за нас з Вами, за майбутні перемоги за Велику Україну.

Слава Героям Крут! Слава Україні!

 

З повагою, депутати ВО «Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити