Більше сотні свободівців Надвірнянщини під головуванням голови РО ВО «Свобода» депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка спільно з представниками інших націоналістичних сил району спільно напрацювали план дій у час передвиборчої кампанії єдиного кандидата в президенти Руслана Кошулинського на загальних зборах районного осередку партійної організації ВО "Свобода".

Днями у місті Надвірна під керівництвом головного свободівця Надвірнянщини, депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка відбулися загальні збори районної організації політичної партії ВО "Свобода". Спільно з представниками інших націоналістичних сил району під час засідання напрацювали план дій у час передвиборчої кампанії кандидата в президенти України Руслана Кошулинського.

Серед поважних гостей на зустрічі були присутні прихильники ВО «Свобода», насамперед Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, а також політичні партнери, зокрема голова РО «Конгрес Українських Націоналістів» Микола Андрейчук та заступник керівника виконавчого апарату Надвірнянської районної ради Василь Андрейчук.

Відкрили засідання спільним виконанням Державного Гімну України. Благословив всіх присутніх на плідну роботу військовий капелан ОДЧ «Карпатська Січ» о. Василь Довганюк.

«Попереду чекає вирішальний бій, і цей бій не за нас, а за майбутнє наших дітей, внуків та ненароджених поколінь українців, котрі повинні жити у могутній, процвітаючій Україні. Вірю, що Господь скерує своєю рукою перемогу в бік достойного кандидата-націоналіста і тим врятує нашу державу. Тож кожен з нас сьогодні повинен бути апостолом єдности і нести українську ідею поміж людьми. Хай не бракне нам сили, а головне віри і в першу чергу в себе, щоб завершити переможно нашу святу справу.» - наголосив капелан.

Михайло Іваночко пригадав буремні Революційні події, розповів про те, якою вирішальною в той час була роль Руслана Кошулинського як віце-спікера Верховної ради, про те, як за його рішенням Україна зберегла свою державність. Також націоналіст розповів про фронтові будні старшого сержанта Кошулинського і закликав присутніх не вестися на провокації і маніпуляції, а твердо й сміло йти до перемоги!

З невеличкого звіту діяльности депутатів районної ради від політичної партії ВО «Свобода» розпочав свій виступ голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак. Націоналіст зупинився на основних досягненнях фракції свободівців в районній раді, розповів про виконання депутатами делегованих громадою повноважень та вирішення різного роду проблемних питань, що стосуються господарки району. Очільник депутатського корпусу відзначив тісну співпрацю з депутатами обласної ради Михайлом Іваночком та Василем Сенатовичем, а також з керівництвом обласної ради та головою і депутатським корпусом Надвірнянської міської ради.

«Дуже знаково є те, що українські націоналістичні сили сьогодні виступають єдиним фронтом. Ми висунули єдиного кандидата в президенти України, а головне порядного чоловіка, націоналіста Руслана Кошулинського, репутацію якого просто не має чим осквернити. Перемога не здобувається легким шляхом, тож нам треба, об’єднавши зусилля, плідно працювати заради добробуту української нації на Своїй Богом Даній землі. До перемоги!» - з такими словами звернувся до присутніх голова районної ради Іван Гурмак.

Головуючий зборів Михайло Іваночко відзначив, що сьогодні всі націоналістичні сили єдині в прагненні будувати Соборну Самостійну Українську державу, і доказом цього є висунення єдиного кандидата в президенти Руслана Кошулинського. Він передав слово голові Конгресу Українських Націоналістів Миколі Андрейчуку.

«Завжди в історії Української держави тією ідейною силою, так би мовити промовтером були українські націоналісти. Навіть в часи незалежности жоден майдан не творився без участи націоналістів, та й московську агресію ціною своїх життів спинили на сході віддані сини та дочки нації. Ідея націоналізму нам твердить, що інтереси нації завжди вищі власних, і сьогодні ми – націоналісти йдемо єдиною командою кандидата в президенти України Руслана Кошулинського. Віримо в наше об’єднання і віримо в перемогу!» - відзначив Микола Андрейчук.

Боєць 93 ОМБ, офіцер Василь Білоус закликав присутніх з усіх сил працювати на перемогу:

«Я знаю Руслана Кошулинського з 2010 року. Націоналіст, який довів свою відданість Україні в час московської агресії не просто словом, а ділом, захищаючи рідну землю в окопах східного фронту. Єдиний, хто достойний і зможе будувати Україну такою, якою заповідали нам предки. Постарайтесь! Попрацюйте! Слава Україні! Героям Слава!»

Привітав націоналістів з об’єднанням Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, відзначивши:

«Я хочу підтвердити той беззаперечний факт, що тут в центрі націоналізму – в Надвірнянському районі найкраще працюють націоналістичні організації. Роботи вистачить всім та з нами Бог, з нами правда і Україна!»

Депутат Івано-Франківської обласної ради. волонтер Василь Сенатович заявив, що свободівцям не соромно спілкуватися з людьми, бо зроблено за ці роки чимало роботи як на районному рівні так і загалом для держави, беручи до уваги численні волонтерські поїздки.

«Саме націоналісти з майданівців пішли на схід добровольцями, а сьогодні ті ж націоналісти і боронять державу, і займаються волонтерством. Ми знаємо за що боремося і не здамося в цій боротьбі!» - наголосив свободівець.

Голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», депутат міської ради, боєць «Легіону Свободи» Олег Туєшин наголосив:

«Запам’ятайте собі: ми - переможемо! Закочуймо рукави і працюймо, щоб ці слова були пророчими. Дехто скаже, що ці вибори складні, але зараз нас більше, націоналісти єдині. Від хати до хати несіть зерно націоналістичної ідеї. Коли я спільно з Русланом Кошулинським побував у сотенного УПА Мирослава Симчича, той говорив, що був би молодшим то з автоматом сидів би в окопі. Я, як військовий, не прошу Вас йти на війну, а прикластися до перемоги тут на мирній Україні!»

Свій виступ депутат районної ради свободівець Андрій Крицький розпочав зі слів Руслана Кошулинського : «Найкоротша пам’ять – це народна пам’ять» та закликав нагадувати суспільству про події Революції Гідності, насамперед про тих, хто у свій час ризикував власним життям, а дехто й пожертвував ним за Українську державу.

Розповів про перебіг виборчого процесу, можливі виборчі маніпуляції на виборчих дільницях та те, як уникнути фальсифікацій. Адже, свободівці виступають за чесні і гідні вибори Президента України!

Урочистого настрою зборам додало вручення подяк і нагород. Ними відзначили волонтерів БФ «Свобода Гідність Перемога» та бійців московсько-української війни.

Михайло Іваночко подякував свободівцям за довіру, співпрацю, реалізацію національної ідеї та відстоювання інтересів українців за будь-яких умов.

"Я покладаю великі надії і перспективи на злагоджену і продуктивну діяльність районного осередку задля поширення ідей українського націоналізму. Серед нас майданівці, волонтери, бійці та активісти, які є справжніми патріотами України. Тому впевнений, що ми й надалі зможемо відстояти і вберегти Українську державу єдиною і неподільною і для цього нам потрібен справжній український Президент і він є – Руслан Кошулинський! Єдиний вибір українців!»

На завершення націоналісти спільно виконали Державний Гімн України.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити