З легкої подачі депутата обласної ради Михайла Іваночка в Ланчинській бібліотеці для дітей завершився ремонт читальної зали. Кошти на ремонтні роботи були виділені з обласного бюджету за сприяння свободівця.

Як розповідає депутат на цей об’єкт з обласного бюджету виділено 60 тис. грн. "Бібліотека – місце інтелектуального збагачення душі. Тому для  комфортного проведення там часу, як дітям, так і вчителям, бібліотекарям та жителям нашого селища, ремонт був справді необхідний. Адже в читальному залі часто організовують та проводять різні заходи, вечори, години пам'яті."

Колектив бібліотеки висловлює подяку депутату Михайлу Іваночку та його команді за підтримку. "Ви своєю клопіткою працею зробили приміщення бібліотеки затишним, привітним та гостинним. Бажаємо Вам успіхів у вашій депутатській діяльності, нехай ваше добро повернеться до вас сторицею" – відгукуються про депутата працівники бібліотеки.

В грудні минулого року в Добротівській гімназії завершився ремонт стелі спортивної зали. Керівництво гімназії дякує депутату обласної ради Михайлу Іваночку за спрямування коштів для ремонту та бригаді за якісно виконану роботу. На цей об’єкт було виділено із обласного бюджету 100 тисяч грн.

Як зазначає свободівець, потрібно працювати на благо громади та для громади. "На жаль, спортивним закладам в Україні приділяється дуже мало уваги, а ще менше – фінансування, – розповідає депутат. – Проте все мало б бути навпаки. Якщо ми хочемо мати здорову молодь, треба приділяти максимум уваги спортивним школам, секціям, гурткам. Потрібно стимулювати розвиток спорту, фізичної культури, проводити побільше спортивних заходів, покращувати матеріально-технічну базу спортивних шкіл. Щоб наші діти мали можливість і зацікавленість займатися фізичною активністю. Впевнений, що ті умови, які на сьогоднішній день створили у школі, дають дітям додаткове бажання і стимул навчатися. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Бо турбуватися про здоров’я нації потрібно насамперед, пропагуючи та розвиваючи спорт". – переконаний націоналіст.

Михайло Іваночко дякує своїм побратимам із фракції ВО "Свобода" та голові обласної ради Олександру Сичу за підтримку.


Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити