23 лютого 2019 року кандидат у президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський з передвиборчою програмою провів зустрічі на Івано-Франківщині. Зокрема, свободівець зустрівся з громадою Коломиї, Косова, а також селища Отинії.

Завітавши до мешканців Отинії, Руслан Кошулинський перш за все спільно з головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» Михайлом Короликом, головою Надвірнянської РО ВО «Свобода» Михайлом Іваночком поклали квіти та лампадки до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Розпочали зустріч з молитви за Героями Небесної сотні та українськими захисниками, що віддали своє життя в московсько-українській війні. Опісля кандидат у президенти від об’єднаних сил націоналістів представив себе громаді, розповів про сім’ю, кар’єру та здобутки. Перейшов до ключових засад своєї «Програми докорінних перетворень».
Також, на запитання із зали Кошулинський розповів, як бачить завершення війни з Московією та подальші стосунки з сусідом-агресором.

Руслан Кошулинський назвав чотири чинники української перемоги:
- потужні Збройні Сили;
- заміна Нормандського формату на Будапештський;
- усунення олігархів від влади;
- спільна національна ідея – ми повинні перемагати всі разом!

Свободівець згадав й про масовий виїзд українців закордон. На думку кандидата на пост глави держави, необхідно створити українським заробітчанам умови для повернення, а зароблені ними гроші та майно вважати інвестиціями й не оподатковувати. Також здійснювати державний захист українців за кордоном. Тоді українці зможуть повернутись додому, бо розумітимуть, що їх тут чекає.

Чимало питань від мешканців Отинії отримали свої відповіді. Один з присутніх отинійців подякував Руслану Кошулинському за те, що провів зустріч у їхньому селищі та побажав перемоги. Крім того місцевий прихильник кандидата в президенти від націоналістичних сил, вручив свободівцю невеличкий подарунок, висловив слова підтримки та довіри.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити