Майдан став символом боротьби за Гідність кожного українця та Свободу української нації, символом утвердження прагнення народу до європейського майбутнього. За ці ідеали віддали свої життя Герої Небесної Сотні, пам’ять яких сьогодні, 24 лютого вшанували в Гаврилівській сільській бібліотеці Переріслянської ОТГ.

Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко, голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак та голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО", депутат міської ради Олег Туєшин на запрошення завідуючої бібліотеки, депутата Переріслянської ОТГ свободівки Марії Мельник відвідали пам’ятний захід та поділилися спогадами про революційні події з присутніми.

Михайло Іваночко пригадав події Революції Гідності, в яких безпосередньо брав участь і наголосив, що ті емоції і почуття неможливо забути. А ще відзначив, що серед загиблих Героїв Майдану - 19 свободівців.
«Ми українські націоналісти боротимемось за Соборну Самостійну Українську державу до переможного кінця, заради наших загиблих побратимів. Цього року Україна матиме можливість стати на шлях до гідного майбутнього через чергові вибори. Тож я закликаю, роблячи вибір на користь того чи іншого кандидата, пам’ятати про Героїв Майдану і Героїв московсько-української війни, не зганьбити їх чести та обрати українську владу. Слава Україні! Героям Слава» - наголосив свободівець.

Звертаючись до присутніх голова Надвірнянської районної ради Іван Гурман відзначив, що єдність на Майдані зіграла вирішальну роль.
«Саме єдність в поглядах і прагненнях допомогла українцям здобути перемогу на Революції Гідності тож будьмо єдиними сьогодні і вірмо в перемогу над московією.»

Боєць московсько-української війни Олег Туєшин подякував мешканцям Гаврилівки за волонтерську допомогу, яку вони щораз передають бійцям на східний фронт і наголосив, що кожен повинен тим чи іншим чином докластися до української перемоги і це можна буде зробити вже на чергових виборах президента України.

Звучали пісні "Про мальви", "О Мати Божа" та інші, також під мелодію пісні "Пливе кача по тисині" діти читали вірші. Були представлені книжкові виставки. Також була представлена зворушлива сценка про те, як з'являються Ангели на небі.

На завершення вшанували Героїв Небесної Сотні спільною молитвою та хвилиною мовчання.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити