5 березня єдиний кандидат на пост Президента України від націоналістичних сил свободівець Руслан Кошулинський провів низку зустрічей на Надвірнянщині. Націоналіст поспілкувався з медиками Надвірнянської центральної районної лікарні, поділився своїм баченням розвитку нашої держави на зустрічі із студентами та викладачами Надвірнянського коледжу НТУ, а також представив свою “Програму докорінних перетворень” громаді Надвірнянщини.

У супроводі  народного депутата України 7-го скликання від партії ВО «Свобода» Руслана Зелика, голови Надвірнянської РО ВО «Свобода» Михайла Іваночка, голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака Руслан Кошулинський відвідав центральну районну лікарню та поспілкувався з медичними працівниками. Фахівці медичної галузі цікавилися ставленням кандидата до впровадження медичної реформи. На свої запитання медики отримали аргументовані відповіді.

Опісля, кандидат в Президенти від націоналістів  поділився своїм баченням розвитку Української держави із студентами та викладачами Надвірнянського коледжу НТУ. На запитання одного із студентів, які галузі економіки є пріорітетними для Руслана Кошулинського, відповів, що акценти необхідно ставити на сільське господарство, машинобудування, кораблебудування, металургію. Націоналіст зазначив, що запорукою процвітання української економіки є перш за все підтримка та розвиток власного виробника, створення умов для співпраці із європейськими країнами та залучення інвесторів.

Близько двох годин Руслан Кошулинський спілкувався з громадою Надвірнянщини. Люди із неприхованою цікавістю слухали кандидата-націоналіста та жваво проявляли ініціативу до обговорення важливих тем. Найчастіше вони стосувалися сучасних проблем економіки країни, перемоги у війні над агресором та недосконалого впроваджених пенсійної, медичної та адміністративної реформ. Руслан Кошулинський представив пункти своєї перевиборчої програми «План докорінних перетворень»  та зробив акценти на наступному:

«Якщо Вам скажуть, що війну можна закінчити за два тижні, то в жодному разі не вірте. Перемога над ворогом можлива тоді, коли будемо мати силу це зробити. Путіну мало одного лише Криму чи Донбасу, а нам вдалося зупинити його амбіції в 2014 на Сході Україні. Формула української перемоги - це потужні Збройні сили, зміна Нормандського формату перемовин на Будапештський, усунення олігархів від влади та спільна національна ідея збереження своєї незалежности.” – наголосив Руслан Кошулинський.

Свободівець не оминув болючу тему демографічної кризи в Україні і назвав основні кроки їх подолання: забезпечити кожній українській сім’ї конституційне право на житло; зобов’язати будівельні компанії зводити соціальне житло за доступними цінами згідно з державною програмою; затвердити державну житлову програму для багатодітних сімей: сім’ї з трьома дітьми ‒ державний безвідсотковий кредит; із чотирма дітьми ‒ безвідсотковий кредит із компенсацією 50% вартості житла; із п’ятьма дітьми і більше ‒ безкоштовне житло від держави; розширювати мережу дошкільних освітніх закладів; забезпечити кожній українській дитині доступ у дошкільний заклад.

Також присутні цікавились  першочерговими діями на посаді президента. Руслан Кошулинський відповів, що першим чином, у порядку законодавчої ініціативи внесе до Верховної ради як невідкладний антиолігархічний пакет докорінних перетворень, що дозволить усунути олігархів від влади законним шляхом. Кандидат в президенти щораз наголошував, що український народ є працедавцем, котрий винаймає на роботу і президента, і парламент. Тож про це слід пам’ятати, голосуючи на чергових виборах. Також націоналіст заявив про необхідність прийняття Закону України «Про правонаступництво», згідно з яким визнати нашу державу правонаступницею не Радянської України, а Української Народної Республіки.

На завершення зустрічі Руслан Кошулинський вручив подяку від бійців 93 ОМБр волонтеру-свободівцю Роману Хопті та медперсоналу стоматологічної клініки «Репобона» за постійну волонтерську допомогу.

Складалось враження, ніби надвірнянці вирішили не відпускати кандидата. Щира дискусія продовжувалась ще тривалий час у холі районного будинку культури. Звучали  слова прихильности, довіри і побажання перемоги.

В рамках візиту кандидат в Президенти України Руслан Кошулинський спільно з мешканцями Прикарпаття взяв участь у смолоскипній ході з нагоди вшанування 69-ої річниці від дня загибелі Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, котрий загинув в бою із військами НКВД 5 березня 1950 року в містечку Білогорща неподалік міста Львова.

«Чин великого генерала Романа Шухевича показав усій Українській Нації, як треба жити. Як жити так, щоб за багато років після смерті тебе стільки згадували. Щоб так боялися вороги. Щоб так шанували побратими.

Цього дня, 69 років тому, Генерала не стало. Цього ж дня, але 27 років тому народився ще один Герой України - Дмитро Чернявський. Молодий студент із Донбасу, який не побоявся покласти життя за Україну в Небесній Сотні.

Оце і є традиція українських націоналістів. Коли вмирає один - його місію продовжує наступний. Місія нашого покоління - прожити так, щоб уже наші діти не мусіли боротися за Україну. Щоби вони нарешті щасливо жили на своїй, Богом даній землі. У мирній, великій, соборній Україні, за яку боролися й борються тисячі українських Героїв.» - з такими словами виступив на пам’ятному віче Руслан Кошулинський.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити