25 жовтня 2015 року мене було обрано депутатом Івано-Франківської  обласної ради по округу № 36 (Ланчин, Саджавка, Красна, Добротів, С.Майдан) з результатом 31.75% , що дало змогу впевнено перемогти всіх опонентів.

За цілий 2018 рік роботи Івано-Франківської обласної ради не пропустив жодного пленарного засідання та жодного засідання комісій.

Як депутат, працюю в комісії з питань регламенту та депутатської етики заступником голови комісії. (жодного пропуску 4 засідань).

З моєї ініціативи сесією обласної ради було проголосовані два звернення до вищих органів влади стосовно "Захисту Інституту сім'ї в Україні",  "Перейменування УПЦ МП в Російську православну церкву в Україні та співпрацю їхніх священнослужителів з ФСБ".

Проведені зустрічі в усіх населених пунктах округу, де були отримані чергові завдання та побажання від своїх виборців.

Працює громадська приймальня за адресою Ланчин вул. Січових Стрільців 2а.

Проведено 25 депутатських прийомів громадян. Найбільш проблемні питання, які турбують громадян це підняття тарифів, ремонт доріг, різні соціальні питання, тощо.

Мною було подано 11 депутатських запитів, з них 3 запити безпосередньо стосовно ремонту доріг Делятин – Раківчик та мосту через Слобушницю, Надвірна - Ланчин через Красну та мосту в районі НПЗ, Ланчин – С.Майдан, це підтверджено прямими ефірами на телебаченні «Галичина», та більше тридцяти депутатських звернень. Зокрема за моєю наполегливістю було виділено кошти на дані об’єкти:

- кап. ремонт стелі в спортзалі Добротівської гімназії -100 тис.грн.;

- кап. ремонт читального залу Ланчинської бібліотеки для дітей - 60 тис.грн.:

- кап. ремонт влаштування зовнішнього освітлення по вул. Княгині Ольги, Свободи, Зарічна, Млинарська, Садова, а також розпочаті роботи  по вул. Героїв Крут та Івана Франка - 270 тис.грн.;

- влаштування спортивно-тренажерних майданчиків в Ланчинській гімназії, Ланчинському ліцеї та ЗОШ 1-3 ступенів С.Майдан -185 тис.грн.;

- берегоукріплення потічка Креховець по вул. Героїв Крут – 285 тис.грн. (в 2019році буде ще освоєно 202тис.грн. і роботи будуть закінчені);

- придбання шкільних парт, столів та дошки для Саджавської ЗОШ 1-3 ступенів -25 тис.грн.;

- за мого сприяння впроваджено проект місцевого самоврядування «На зустріч вогневій стихії», на що було спрямовано, як співфінансування із Ланчинською селищною радою кошти обласного бюджету в розмірі 600 тис.грн., а також 300 тис.грн., як співфінансування із Надвірнянського районного бюджету;

- на підтримку фермерства в Надвірнянському районі за мого сприяння в 2019 році впроваджуються проекти «Лохину в кожну родину» в с. Цуцилів та «Розвиток соціально орієнтованого фермерства, як основа сталого розвитку села» в с. Тисменичани – по 300 тис.грн. в кожен населений пункт.

В кожному році на свято Святого Миколая за мого сприяння в усіх дитячих садочках округу маленькі Українці отримують подарунки.  То ж і в 2018році  садочки Ланчина, Добротова, Красни, Саджавки, а також дітвора в с. Середній Майдан загалом 490 маленьких Українців із перелічених сіл отримали подарунки.

Надано 60 тис.грн. матеріальної допомоги із депутатського фонду найбільш мало захищеним та хворим громадянам області.

Депутатська діяльність знайшла висвітлення у ЗМІ: в 10 ефірах та 12 сюжетах на телебаченні, понад 45 публікацій в газетах, 52 публікаціях на сайтах.

Беру активну участь у всіх заходах які проводить ВО «Свобода» та громадськість Надвірнянщини.

Як Голова Надвірнянської Свободи, разом із своїми побратимами створив фонд «Свобода-Гідність-Перемога», який активно допомагає Українському війську в московсько-Українській війні.

В 2018 році 4 рази, як волонтер фонду відвідав передову московсько-Української війни.

Зокрема, за чотири роки діяльності понад 3.5 млн.грн. було надано різної допомоги українським воякам.

Впевнений, що в 2019 році зможемо разом із побратимами впровадити багато задуманих планів для рідної громади, округу та Надвірнянщини.

Є Свобода - буде Україна!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити