В переддень Христового Воскресіння, 26 квітня за доброю традицією голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом обласної ради Михайлом Іваночком та депутатом районної ради Ігорем Голінеєм з Великодніми гостинцями відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича псевдо «Кривоніс» та вояка УПА голову Надвірнянської районної станиці братства воїнів УПА Михайла Юркевича.

Іван Гурмак, Михайло Іваночко та Ігор Голіней вручили воякам української повстанської армії великодні гостинці та висловили слова шани і подяки за їх подвиги минувшини, за безцінний внесок у становлення української держави. Також привітали із прийдешніми Великодніми святами і побажали козацького здоров’я, родинного затишку і Божої опіки.

Голова районної ради Іван Гурмак поспілкувавшись з живою легендою українського воїнства зазначив, що на прикладі таких Героїв, як Мирослав Симчич (Кривоніс) виховуватиметься не одне покоління українців, для яких він є взірцем боротьби за Українську державу, незламним захисником української нації.

Легендарний сотенний подякував гостям за відвідини і побажав всім українцям світлого і радісного Христового Воскресіння, щоби вже наступного року в мирі і єдності з перемогою над московським окупантом український народ святкував Великодні свята. Слава Україні! Героям Слава!

Вітання землякам із світлим Днем Христового Воскресіння передав і голова Надвірнянської районної станиці братства воїнів УПА Михайло Юркевич. На превеликий жаль здоров'я трохи підкосило незламного упівця. Він втратив зір, але не втратив ані каплі націоналістичного духу. Зворушений до сліз, пообіцяв одужати.

В свою чергу, голова районної ради Іван Гурмак запевнив, що навідаються ще, бо безцінним є спілкування із живими легендами, борцями за Українську державу такими як воїни-ветерани УПА.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити