ДОРОГІ УКРАЇНСЬКІ РОДИНИ!
Брати і сестри українці!

З давніх часів Воскресіння Христове приходить у наше життя, як подарунок за пережите. Бо приносить безцінне: великодні дзвони над храмами, щирий дитячий сміх, писанки, вишиті рушники та одягнені у вишиванки Українці, які приходять до Храму прославити Воскреслого Сина Божого.

Цей Великдень прийшов до нас у непростий час – коли вже стільки вистраждано і пережито. І хоч би що відбувалося далі – не маємо права зневірюватися й опускати руки. Україна не раз переживала важкі часи, але ще ні разу ні перед ким не впала на коліна. Бо ми не самі у своїй боротьбі – за нами те, що не вмирає. Наша героїчна історія, мова, дух загиблих за волю предків.

Тож прийміть найщиріші привітання із цьогорічним світлим Великоднім Святом! Нехай батьки Ваші будуть завжди здоровими, діти – розумними, мрії – гарними, як великодні вишивані рушники, а оселі – повні достатку, як великодні кошики пасок і веселих писанок!

Нехай ці радісні Великодні дні стануть початком нових звершень і перемог на шляху нашої великої і сильної Української родини!
Сили Вам, здоров'я, Божої благодаті і щасливого Великодня на СВОїй, БОгом ДАній землі!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою, депутати ВО «Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад!

Додати коментар

Захисний код
Оновити