Брати та сестри Українці!!!

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА, Героїв Небесної сотні та вояків московсько-Української війни – Україна здобуває омріяну Незалежність.

Сьогодні Українська Нація продовжує перебувати в такому стані , що вона знову потребує нових Героїв , таких як отримала під час Революції Гідності та отримує впродовж московсько-Української війни.

Нація потребує зразків до наслідування, бо потребує боротьби. І боротьба буде продовжуватися, що би врешті решт Українці могли здолати режим внутрішньої окупації та отримати Українську державу наповнену Національним змістом.

Саме ми, Українські націоналісти маємо стати тими новими Героями з усвідомленням того, що загроза існуванню Української Нації - це і є загроза втрати Української держави - загроза втрати особистої життєвої перспективи, що поривало на смертний Чин тих Героїв, яких ми славимо сьогодні.

У цей день бажаємо кожному, аби на Своїй Богом Даній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода.

Зичимо добра Вам і Вашим родинам, а нашій Українській державі – процвітання, сили і слави!

Слава Україні!!!

З повагою, Надвірнянська РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити