Вчергове Надвірнянщина приймала шахістів зі всієї України. Шаховий турнір приурочений до Дня Героїв України зібрав 70 учасників з різних областей.

Головними організаторами і спонсорами турніру стали Надвірнянська районна рада в особі голови районної ради свободівця Івана Гурмака, Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» в особі депутата обласної ради Михайла Іваночка та Івано-Франківська обласна федерація шахів. Ініціював захід депутат Надвірнянської районної ради свободівець Сергій Штогрин.

9 червня в міській зоні відпочинку ім.. Назарія Яремчука шахісти зі всієї України змагалися за першість. В турнірі із швидких шахів взяли участь 70 учасників, з яких 20 дітей.

Відкрили турнір спільним виконанням Державного Гімну України.

Привітали учасників депутат районної ради Сергій Штогрин та депутат обласної ради Михайло Іваночко, побажавши зосередженості та перемог.

Інтелектуально насиченими та емоційними були шахові змагання. Протягом 9 турів шахісти демонстрували гідну гру і в підсумку, у кожній з відповідних категорій з’явилися абсолютні чемпіони даного змагання. Організатори шахового турніру розділили переможців за призовими місцями.

Церемонію нагородження провели депутати-свободівці Михайло Іваночко та Сергій Штогрин.

Зокрема Михайло Іваночко наголосив, що для міцности нації необхідна сила та інтелект.

«Діти і молодь зацікавлені в такому інтелектуальному виді спорту як шахи, тож наше завдання створювати умови для розвитку всіх видів спорту, як в нашому районі так і в Україні.» - відзначив націоналіст.

Натомість свободівець Сергій Штогрин подякував учасникам за участь та співорганізаторам за організацію турніру. Також висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Переможцями турніру стали :

1 місце - Михайло Ярмистий (м.Чернівці )
2 місце - Всеволод Ритенко (м.Калуш )
3 місце - Данило Шкуран (м.Івано-Франківськ )

Крім того, були нагороджені грошовими призами, медалями та грамотами кращі шахісти Надвірнянського району, юнаки та дівчата 2003 - 2008 р.н., юнаки та дівчата 2009 р.н. і молодші. Також призами відзначили кращого шахіста старшого 60-ти років, кращу жінку-шахістку та кращого шахіста серед членів Івано-Франківської обласної федерації шахів.

Вітаємо переможців турніру та бажаємо успіхів у майбутньому!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити