Днями у місті Надвірна під керівництвом голови РО ВО «Свобода», депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка відбулися загальні збори районного осередку партійної організації ВО "Свобода". Одне з питань порядку денного щодо діяльності свободівців, зокрема про свою роботу прозвітували голова районної ради Іван Гурмак, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин та голова БФ «Свобода Гідність Перемога»  Зеновія Дробаха.

 

На початку засідання благословив всіх присутніх на плідну роботу військовий капелан ОДЧ «Карпатська Січ» о.Василь Довганюк.

«Боротьба продовжується, боротьба за майбутнє наших дітей, внуків та ненароджених поколінь українців, котрі повинні жити у могутній, процвітаючій Україні. Тож кожен з нас сьогодні повинен бути апостолом єдности і нести українську ідею поміж людьми. Хай не бракне нам сили, а головне віри і в першу чергу в себе, щоб завершити переможно нашу святу справу.» - наголосив капелан.

Головуючий зборів Михайло Іваночко відзначив, що депутати-свободівці різного рівня завжди співпрацюють і допомагають у вирішенні різних проблемних питань життєдіяльності району і окремо кожного населеного пункту.

«Завжди в історії Української держави тією ідейною силою, так би мовити промовтером були українські націоналісти. Навіть в часи незалежности жоден майдан не творився без участи націоналістів, та й московську агресію ціною своїх життів спинили на сході віддані сини та дочки нації. Ідея націоналізму нам твердить, що інтереси нації завжди вищі власних, і сьогодні ми – націоналісти демонструємо це на своїх робочих місцях і будучи депутатами місцевих рад, волонтерами, активістами і захисниками. Адже, на сьогодні в зоні бойових дій перебувають надвірнянські свободівці депутат Переріслянської ОТГ боєць 10 ОГШБ Мирослав Гільтайчук, медик Володимир Карпінець та активний свободівець боєць 10 ОГШБ Любомир Ковач.

Присутні активісти мали змогу переглянути відео звіт голови районної ради Івана Гурмака за 2019 рік роботи. Крім того свободівець розповів про все , що вдалося реалізувати з підтримкою фракції ВО «Свобода» у районній, міській та обласних радах.

Про багаторічну волонтерську діяльність розповіла голова БФ «Свобода Гідність Перемога « Зеновія Дробаха. Свободівка озвучила загальні суми коштів, які вдалося зібрати для потреб бійців російсько-української війни, а також автомобілі, які були передані бойовим підрозділам ЗСУ. Зеновія Дробаха подякувала за підтримку українцям з-за кордону та постійним благодійникам, а ще приватним підприємцям, установам району.

Михайло Іваночко подякував свободівцям за співпрацю, реалізацію національної ідеї та відстоювання інтересів українців за будь-яких умов.

"Я покладаю великі надії і перспективи на злагоджену і продуктивну діяльність районного осередку задля поширення ідей українського націоналізму. Серед нас майданівці, волонтери, бійці та активісти, які є справжніми патріотами України. Тому впевнений, що ми й надалі зможемо відстояти і вберегти Українську державу єдиною і неподільною. Є СВОБОДА – буде Україна!".

На завершення свободівці спільно виконали Державний Гімн України.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити