В неділю 25.03.2018 о 11.00 між селами Цуцилів і Перерісль біля пам’ятного Хреста на місці загибелі вояків УПА Михайла Бойчука та Дмитра Савчука, який відновлений зусиллями надвірнянських свободівців та місцевих патріотів відбудеться Служба Божа.

В час різдвяних свят, 8 січня 2018 року в селі Верхній Майдан після Служби Божої з ініціативи Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» відбудуться традиційні вшанування пам’яті загиблих вояків УПА сотні «Чайки». 

Надвірнянська районна організація ВО "Свобода", спільно з Надвірнянською районною радою та Івано-Франківською обласною федерацією шахів до ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ проводить ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ЗІ ШВИДКИХ ШАХІВ.

Волонтерська організація "Свобода.Гідність.Перемога" організовує вечорниці, метою яких, є наліпити 10 тисяч вареників для бійців східного фронту.

В програмі є виступи аматорських колективів Надвірнянщини та виставка військової амуніції.

 

Громадські організації: Надвірнянське районне братство ОУН-УПА ім. Тараса Чупринки, Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО, Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» та інші патріотичні об’єднання, запрошують жителів міста та району 04 березня 2016 року приєднатися до заходів з нагоди 66-ї річниці трагічної загибелі Головного командира, генерал-хорунжого ОУН-УПА, Героя України Романа Шухевича.   

Брати та сестри, українці!

Дорогі надвірнянці!

 

Вітаємо вас із 73-ою річницею створення Української Повстанської Армії та святом Покрови!

У суботу, 18 липня 2015 року, в урочищі Розтоки Долинського району Івано-Франківської области розпочнеться фестиваль патріотичної пісні "Яворина–2015".

Вшановуючи національних героїв, учасники фестивалю пройдуть хресною дорогою до цвинтаря полеглих вояків старшинської школи УПА "Олені", віддадуть шану крайовому провіднику ОУН Карпатського краю Ярославу Мельнику (Роберту), візьмуть участь у різноманітних спортивних та культурно-мистецьких заходах.

18 червня 2015 року відбудеться відзначення річниці батальйону «Січ» на базі підрозділу. У святкуванні візьме участь Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Відзначення відбудеться у селі Нові Петрівці, на території Музею корупції «Межигір’я» (в’їзд через контрольно-пропускний пункт №4). Початок – 19:00.

У рамках заходу бійців батальйону буде нагороджено відзнаками УПЦ Київського Патріярхату. Крім того, у відзначенні річниці візьмуть участь музиканти Тарас Компаніченко, Василь Лютий, Андрій Ляшук, троїсті музики. Бійців та гостей частуватимуть традиційними козацькими стравами – юшкою та кулішем. У святкуванні братимуть участь бійці, які вирушатимуть на ротацію на Схід. Нагородження «січовиків», що нині перебувають на Сході, відбудеться після прибуття їх до Києва.