Земля це є стратегічний ресурс, який нам Українцям дав Господь. СВОю БОгом ДАну землю Українці захищали з часів аріїв, княжої доби, Гетьманщини, часів республіки Холодного Яру та УНР.

 

Українську землю захищали воїни ОУН-УПА, захищають її зараз вояки московсько-Української війни.

З давніх-давен традиційно вона переходила від прадіда до діда, від діда до батька, від батька до сина, і ми, як сини та діти своїх батьків, повинні продовжити цю давню традицію захисту своїх українських територій та передачі своїм нащадкам.

На превеликий жаль зараз в Україні з приходом до влади дуже сумнівних людей заяви про продаж Української землі заговорили на повну і вже обіцяють ввести так званий ринок землі в цьому або наступному році.

Не дивно, що режим внутрішньої окупації це питання лобіює адже їм це потрібно, дивно те, що багато так званих ще вчорашніх «патрійотів» заспівали з ними в одну дудку.

Яничар завжди був гірший за відвертого ворога і це ми всі добре знаємо. Так, саме яничарами я назву тих, хто так сильно прислуговує «зеленій владі» щоб продати Україну через продажу земель.

Хитро придумали, не змогли перемогти у війні, є інший спосіб, тоді просто скупимо за безцінь. А чому б і ні, адже зараз повилазило дуже багато різних «цікавих людей», які на всі сто хочуть продати Україну, адже вони давно працюють на «нашого північного сусіда».

Жахливу ситуацію я спостерігав на недавній сесії Івано-Франківської обласної ради 20 вересня 2019 р.

Зрештою, для мене, як Націоналіста нічого не було дивного, хто саме буде прислуговувати та вилизувати «новим обличчям» - думаю ті, хто може думати навіть і не здивується, що це саме фракція БПП, це ті, які заявляли, що ніхто крім їхнього Петра не зможе боротись з промосковським режимом, а виявляється, що вони ще гірші, адже одразу показали свою суть.

Одним словом вовки у овечій шкурі….

Земля та її надра є власністю Української Нації, а не тих, хто тимчасово проживає в Українській Державі та тих хто тимчасово прийшов до влади.

Хто дав право нинішньому Керівнику Держави кликати іноземців купувати Українські землі? Ніхто немає права продавати такий стратегічний ресурс, як землі, адже нам всім поколінням Українців дав їх Господь Бог.

Це наша земля і ми Українці господарі в своїй державі!

Прошу взяти до уваги офіційні цифри і брати приклад із передових країн світу.

Тож спеціально для яничарів та людей із «новим обличчям», що у США - 40% с/г земель у державній власності. Канада -90 % у державній власності. Ізраїль -91% у державній власності. Велика Британія понад 90% земель у власності Королеви, а це і є державна власність.

Тому дорогі Українці будьмо пильні! Все тільки починається. Осінь буде «весела»….

Слава Нації!

Голова Надвірнянської РО ВО «Свобода»,
депутат Івано-Франківської обласної ради Іваночко Михайло

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити