Другий рік поспіль з моєї ініціативи та сприяння, як депутата Івано-Франківської обласної ради в Ланчинській ОТГ впроваджується регіональна цільова програма зовнішнього освітлення селищних та сільських населених пунктів області до 2020 року.

Це один із основних моїх проектів, які передбачала моя програма. В минулому 2018році із обласного бюджету по даній програмі були передбачені кошти в сумі 270.0 тис.грн., що дало змогу частково освітити вулиці Млинарська, Княгині Ольги, Свободи, Зарічна, Садова, а також розпочати роботи по вул. І. Франка та Героїв Крут.

Вже в 2019 році на моє звернення прийняте рішення обласної ради від 17.05.2019 №1126-28/2019 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік та затверджено перелік заходів на 2019 рік регіональної цільової програми зовнішнього освітлення селищних та сільських населених пунктів області до 2020року, згідно з яким, Ланчинському селищному бюджету ОТГ передбачено субвенцію в сумі 275.0 тис. грн. для капітального ремонту зовнішнього освітлення в Ланчинській ОТГ.

На даний час роботи завершені і також частково освітлені наступні вулиці Ланчинської ОТГ: Л. Українки в с. Добротів, Садовий провулок, Лисенка, Вишнева, Небесної сотні, Федьковича, С.Бандери, Черемшини, М.Підгірянки, Миколайчука, Кооперативна, Мазепи, Левицького та Л.Українки в Ланчині, також за сприяння селищної ради виготовлено проєкт на вул. Ф.Іваночка. Саме із цієї вулиці розпочнемо наступний етап освітлення вулиць нашої громади.

Окрема дяка селищній раді за виготовлення проєктів.....

Шановні жителі Ланчинської ОТГ, маю надію, що в наступному році ми продовжимо роботи по освітленні вулиць нашої громади, сподіваюсь, що наша команда Надвірнянської Свободи в Ланчині, зуміє продовжити розпочаті роботи та впровадити освітлення наступних вулиць нашої рідної громади.

Вірю, що все буде добре!

Обіцяли, робимо!

З повагою, депутат Івано-Франківської обласної ради Іваночко Михайло та команда Надвірнянської Свободи в Ланчині!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити