На черговій сесії Надвірнянської міської ради свободівці виступили проти капітуляції України за, так званою, формулою "Штайнмайєра" та продажу ринку землі.

Наміри застосувати формулу Штайнмайєра засудили представники усіх фракцій міської ради. "Формула Штайнмайєра – це найгірший варіант Мінських домовленостей і фактично капітуляція України.

Ми, депутати, є представниками громад і маємо продемонструвати свою позицію", – заявив депутат-свободівець Тарас Угринчук. "Ми усі чекаємо на мир, але не шляхом капітуляції, а шляхом перемоги. Формулу Штайнмайєра є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні. Ні капітуляції" - наголосив націоналіст.

Що стосується питання продажу землі сільськогосподарського призначення, голова фракції ВО "Свобода" Ірина Кащенко зачитала звернення до Президента України, Верховної ради та Кабінету Міністрів,  щодо передчасного відкриття ринку земель та заборони іноземним фізичним та юридичним особам набувати у власність землі чи інші державні стратегічні ресурси України.

"Ми націоналісти виступаємо проти продажу земель сільськогосподарських призначень. Багато високорозвинених країн намагаються навпаки затримати землю у державному користуванні. А ми чомусь хочемо все спродати. Давайте думати про наступні покоління українців, про своїх дітей та внуків, що ми їм залишимо."

Дані заяви депутатів-свободівців були підтримані депутатським корпусом.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити