14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисники України та 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії у Києві пройшов велелюдний марш.

Біля 100 тисяч націоналістів та симпатиків з усіх куточків України заполонили столицю.

Неймовірне видовище та грандіозне дійство – не видно ні кінця ні краю колони. Навіть найсучасніший гаджет не зможе передати той спектр емоцій, який захопив столицю.

Наймасштабніший  марш під гаслом «Захистимо українську землю!» зібрав в собі найпотужніші націоналістичні організації: Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Правий сектор», Організація Українських Націоналістів, Конгрес Українських Націоналістів, «Тризуб» ім. Степана Бандери, а також представників Асоціації фермерів України.

Вже традиційно до Маршу слави УПА долучилася чисельна делегація, в складі 70 свободівців та симпатиків з Надвірнянщини, а саме – депутати Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко з родиною та Василь Сенатович, депутати Надвірнянської районної ради Василь Білоус та Андрій Томин,  депутати Ланчинської ОТГ – Марія Яворська та Василь Іваночко, художні колективи «Горлиця» та «Опришки», громадські активісти та патріотична молодь із ВГО “Сокіл”.

Розпочалася хода  із віче біля пам’ятника Тарасу Шевченку, згодом сформована колона націоналістів вирушила Хрещатиком до вулиці Інститутської, далі алеєю Героїв Небесної сотні і  до Банкової.

Центральні вулиці Києва замайоріли українськими націоналістичними стягами та залунали гаслами: «Слава захисникам України», «Ні капітуляції», «Захистимо українську землю», «Повернемо Україну в українські руки»...

Варто зазначити, що художні колективи «Горлиця» Пнівського БК та «Опришки»  Битківського БК порадували різноманітними патріотичними піснями учасників та гостей грандіозного заходу.

Таким чином учасники Маршу висловлюють свій протест проти можливої реалізації закону про особливий статус Донбасу, передбаченого погодженою нещодавно в Мінську «формулою Штайнмаєра», та проти торгівлі українськими землями сільськогосподарського призначення.

Свободівський Марш пройшов на Славу!

Свободівці несуть справжню місію ідеї та заявляють, як велика і могутня сила, що не допустять зради національних інтересів та знищення України!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити