«Ні капітуляції! Ні продажу українських земель сільськогосподарського призначення!», з такими гаслами українці масово протестують. На сьогодні саме реалізація так званої формули Штайнмаєра і зняття мораторію на продаж українських земель обурили суспільство. Чинний президент та уряд нехтує національними інтересами та працює виключно для олігархів, котрі й лобіюють питання продажу української землі.

23 жовтня мешканці націоналістичного міста Надвірна та Надвірнянського району висловили своє чітке «НІ! Капітуляції та продажу землі!»

Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко виступив перед присутніми, висловивши тверду позицію націоналістів щодо ситуації в державі.

«Українська земля - це наш стратегічний продукт, це те, за що сотні тисяч українців віками проливали свою кров. Наші діти, онуки, правнуки повинні володіти землею, яку передали нам наші предки.

Нам на 28-ому році української незалежності, в умовах неоголошеної війни необхідно максимально вберегти рідну землю від різного роду загарбання. Українські націоналісти здатні захистити національні інтереси, надбання народу. Дана акція це своєрідне попередження вищому керівництву держави щодо їхніх антинаціональних дій!» - наголосив Михайло Іваночко.

Перед присутніми виступив голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак, який відзначив, що на позачерговій сесії районної ради було прийняте рішення щодо недопущення продажу українських земель та формули Штайнмаєра.

Від імені воїнів російсько-української війни виступив голова ГО «Надвірнянське об’єднання воїнів АТО», депутат міської ради, боєць-доброволець Олег Туєшин. За його словами ми повинні боротися до переможного кінця, а не нехтувати  тисячами життів побратимів і посестер, котрі вірили в Єдину Соборну Українську державу.

Свою підтримку висловили народний депутат України Зіновій Андрійович, представники політичних партій Конгрес Українських Націоналістів Василь Андрейчук та ВО «Батьківщина» Ігор Писклинець.

Учасники акції одноголосно ухвалили відповідно резолюцію та передали народному обранцю з вимогою відстояти позицію українців у парламенті.

Крім того до резолюції, на прохання приватного підприємця з міста Надвірна Романа Кочержука, внесли також пункт щодо скасування встановлення касових апаратів.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити