Брати і сестри українці!

Вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим та Новим Роком!

У цей благословенний час, коли на українську землю приходить Різдво, прийміть найщиріші вітання із цим величним прадавнім святом!

Віра в Народженого Ісуса допомогла нам встояти перед агресором. Вона допомогла нам започаткувати фундаментальні зміни в менталітеті – ми позбуваємося непритаманного нам «моя хата скраю». Нація почала відродження з того, що кожен взяв відповідальність за спільне диво, спільне майбутнє.

Віра нам допоможе перебороти всі негаразди та випробування, які впали українцям на голову на протязі всього 2019 року.

Віра нам допоможе в Новому 2020 році скинути з очей оту «зелену» пелену та привести врешті-решт до влади справжніх Українців, адже цей рік – має стати роком Перемог Української Нації над внутрішнім та зовнішнім окупантом. 

Оновлення, яке дарує Різдво, спонукає осмислити пройдений шлях і запалює в серці надію.

Сьогодні тисячі українців, які захищають на Сході України наші землі від споконвічного північного ворога, зустрічатимуть Різдво далеко від затишку рідної хати в окопах, бліндажах, на блокпостах так, як це колись не раз робили наші предки – княжі дружинники й козаки, повстанці Холодного Яру і вояки УПА.

Батьки й діди густо полили цю землю своєю кров'ю, аби відстояти право українців на Свободу і Незалежність. І наше "Героям – слава!" лунає нині на їх честь!

Заради майбутнього наших дітей не маємо права згубити ту славу.

Сподіваємося, що Господь допоможе Українській Нації разом зі своїми Збройними силами в новому 2020 році очистити рідні землі від московських загарбників.

Бажаємо всім нам всесильної Віри, що не дає зламатися на вітрах життя. Бажаємо Надії, що спонукає рухатися вперед, долаючи перепони. Бажаємо більше Любові до нашої Богом даної землі.

Запалюймо різдвяні свічки – на радість, на добро, на світлу долю нашим дітям, на щасливе майбутнє для СВОєї БОгом ДАної землі – України.

Сідаючи до святкової вечері, пом'янімо наших Героїв.

Згадаймо усіх, хто віддав життя за Віру, Свободу та Справедливість, за краще майбутнє, яке обов’язково настане.

Христос народився!

Славімо Христа!

З повагою, команда Надвірнянської Свободи!

Додати коментар

Захисний код
Оновити