Заявляємо про виключення із лав партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Голінея Юрія Степановича, який у 2017 році був обраний депутатом Ланчинської селищної ради від Надвірнянської РО ВО «Свобода».

Підставою для виключення Голінея Ю.С. стало рішення комітету Надвірнянської РО ВО «Свобода» про виключення Голінея Ю.С. з рядів Всеукраїнського об’єднання «Свобода» за порушення Дисциплінарного Статуту та Статуту ВО «Свобода» (Положення про правила поведінки депутатів, обраних від Всеукраїнського об’єднання «Свобода»).

Надалі просимо не асоціювати депутата Голінея Юрія Степановича з націоналістичною організацією, якою є політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Маємо велику надію, що Голіней Юрій Степанович врешті –решт прозріє та зрозуміє, що своїми діями (підтримуючи промосковський режим Зеленського) він пішов проти інтересів України, своєї  громади, а також проти свої виборців. Саме, як кандидата від націоналістів в 2017році його підтримали жителі 17-ого округу Лачинської ОТГ.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити