Брати та сестри Українці!

22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки ЗУНР та УНР.  Було проголошено, що віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна. Ця знаменна подія морозного січневого дня 1919 року одна із самих визначних дат в Українській історії  та ще раз доказує, що Україна неділима, що як на Заході так і на Сході живуть українці, які хочуть жити та творити разом. Підтвердженням цьому став створений в 1990 році живий ланцюг, як символ єдності та соборності Української нації. Віримо, що проголошене тоді гасло віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна стане пророчим і, що дуже швидко прийде час і саме 22 січня поряд із Днем Соборності стане Днем Незалежності України, а 24 серпня буде датою відновлення Української Незалежності від московської–радянської окупації.

День Соборности 2020 року – особливий. Зараз Українці, як ніколи мають єднатися в біді, щоби спільно вибороти щасливе майбутнє, волю України і захистити свою рідну землю.

Ми переживаємо дуже складний час. На Сході в московсько-Українській війні щодня гинуть наші вояки, віддаючи життя за нашу державу, за те, щоб ми не були жертвами окупантів, а вільно жили на CВОїй, Богом ДАній землі. Подвиг цих людей неоціненний, і ми маємо не тільки подумки, а й нашими діями бути з ними. Тільки завдяки тому, що Українці об'єдналися під час Революції Гідності змогли вигнати Януковича і його прибічників з влади. Єдиними маємо бути зараз в боротьбі проти внутрішнього окупанта, режиму Зеленського, який прийшов внаслідок недолугого керівництва олігарха Порошенка, що і стало результатом майже повного реваншу колишніх регіоналів та комуно-більшовицької номенклатури.    

Впевнені, що спільними діями ми Українці допомагаючи нашим бійцям матеріально, морально, духовно, зможемо прогнати як зовнішнього так і внутрішнього агресора з України. Загарбникам, які прийшли на нашу територію, дамо належну відсіч, бо ми сильніші за будь-яких ворожих найманців, скільки б їх не було на українській землі! Бо у нас є патріотизм та ідея, нам є з кого брати приклад, адже наші діди-прадіди були націоналістами, безстрашно відвойовували і захищали рідну землю. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови потужної держави, якою пишатимуться наші нащадки.

Нехай Українці старі і малі щасливо живуть на СВОїй БОгом ДАній землі!

Слава Нації!

Єднаймося, браття, бо Україна – понад усе!

                                                          

З повагою, команда Надвірнянської Свободи!

           

Додати коментар

Захисний код
Оновити