Нещодавно під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака відбулась ХХХІІ сесія Надвірнянської районної ради. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Штогрин, Василь Білоус, Андрій Томин, Ігор Голіней, Дмитро Гандзюк та Віктор Мельниченко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. На порядку денному розглянули понад 30 питань.

Під час сесійного засідання районні обранці заслухали звіт голови Надвірнянської районної ради свободівця Івана Гурмака.

Звертаючись до присутніх, Іван Гурмак відзначив роботу, яку вдалося зробити протягом 2019 року в кожній важливій сфері життєдіяльності району.

«Звітую з розумінням того, що результати діяльності голови районної ради визначаються ефективністю роботи колективу представницького органу в цілому і кожного депутата зокрема. Саме від цього залежать результати наших спільних зусиль та оцінка їх виборцями. Разом із Вами ми прагнули організувати роботу так, щоб якомога повніше та ефективніше виконувати свої обов’язки, передбачені чинним законодавством, і головне – компетентно приймати відповідні рішення.

Хочу запевнити кожного мешканця нашого мальовничого Надвірнянського Надвірнянського району: у мене немає особистих амбіцій, керуюсь виключно бажанням працювати для людей, працювати для району. Саме це об’єднувало депутатський корпус задля втілення поставлених завдань. З упевненістю можу сказати, що місцеве самоврядування – надійний партнер і опора держави, який діє виключно в інтересах громади та працює на забезпечення потреб населення.» - резюмував свободівець.

Активну роботу продемонстрували депутати районної ради від фракції ВО «Свобода».

Зокрема проблеми господарки району у депутатських запитах продемонстрували Андрій Томин, який клопотався з приводу включення до Програми соціально-економічного розвитку району придбання комп’ютерного класу для Назавизівської ЗОШ І-ІІІ ст.., а також придбання дитячого майданчика в селі Назавизів.

У свою чергу депутати-свободівці зачитали звернення до вищого керівництва держави. Так, депутат районної ради Віктор Мельниченко озвучив текст звернення щодо ініціювання законопроектів, якими скасувати норми законів України від 20.09.2019 року №128-IX “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг”, від 20.09.2019 року №129-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг”.

За словами Віктора Мельниченка: «Закони спричиняють фактичне знищення мікропідприємництва, бо в сьогоднішніх реаліях виключно спрощена система оподаткування обліку та звітності дає можливість розвивати бізнес ініціативу в Україні. Закриття діяльності малих підприємств спричинить втрату великої кількості робочих місць та суттєво скоротить надходження у бюджет Надвірнянського району.»

Голова депутатської фракції в районній раді Сергій Штогрин озвучив звернення з вимогою до НКРЕКП та Кабінету Міністрів України скасувати постанову НКРККП № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «Оператор ГТС України» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 - 2024 роки».

«Втілюючи ідею загальної газифікації, мешканці Надвірнянщини, у більшості випадків, за власні кошти замовляли документи, експертизи, здійснювали підключення. Нічого не змінилось і на сьогодні - при будівництві індивідуального або багатоквартирного будинку необхідно за власні кошти виготовити документацію, прокласти труби, здійснити підключення. Вважаємо це рішення незаконним і грабіжницьким. Це справжній удар по кожній українській сім’ї.» - наголосив Сергій Штогрин.

Також депутати-свободівці звернулися з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка. В тексті звернення йдеться про те, що зважаючи на те, що спілкування в Україні українською мовою обертається смертельною небезпекою, звертаємось до Президента України взяти під особистий контроль справу щодо вбивства Артема Мирошниченка та вимагаємо:

- кваліфікувати вбивство Артема Мирошниченка як вбивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі;

- забезпечити якнайшвидше розслідування даного злочину;

- забезпечити реальний захист свідків у цій справі;закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни (у зв'язку з тим, що один із убивць зареєстрований на окупованій Росією території);

- провести перевірку виконання програм патріотичного виховання в закладах освіти.

 Аналогічні звернення прийняті сесією Ланчинської селищної ради ОТГ з подання фракції ВО "Свобода"

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

Додати коментар

Захисний код
Оновити