10 березня 2020 року в м. Надвірна відбулись Шевченківські читання. Заходи були організовані з ініціативи та підтримки свободівця, голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака та команди Надвірнянської Свободи.

Більше години всі бажаючі могли читати твори Великого Кобзаря. Таким креативним способом ми змогли організувати вшанування Генія Української Нації.

Родзинкою Шевченківських читань став гурт з Биткова «Опришки», які заспівали пісень на твори Тараса Шевченка.

Організатори заходів щиро вдячні Центральній районні бібліотеці, Центру Дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, учням 9 класу Надвірнянської ЗОШ №3 з вчителем Ларисою Іроденко, дітям всіх Надвірнянських шкіл, які брали участь у читаннях, всім не байдужим, які просто проходили та читали вірші Генія Українського Народу.

Особлива подяка ідейному натхненнику свободівці Вікторії Пицюк за чудове модерування заходу та за професійну комунікацію всіх учасників в одне єдине ціле.

Поважно та натхненно прочитали вірші Генія, свободівці Валерій Спасюк та Василь Типусяк.

Варто зауважити, що такі заходи дуже сильно гуртують та пробуджують людей, тому і надалі ми будемо організовувати схожі заходи для поширення проукраїнської Ідеї!

Слава Україні!

 

З повагою, Команда Надвірнянської Свободи!

Додати коментар

Захисний код
Оновити